Zespół Opieki Zdrowotnej
ul. Wiejska 9, 87-300 Brodnica
REGON: 000302327 NIP: 8741484403
tel. 56 6689100 fax: 56 6689101


HomeNASZSZPITAL

Z dniem 01 kwietnia 2013 roku Zespół Opieki Zdrowotnej w Brodnicy reaktywował działalność jako samodzielna jednostka.
W marcu 2013 r. Starosta Brodnicki w wyniku konkursu ofert ogłosił Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy, Pana Dariusza Szczepańskiego. Funkcję Z-cy Dyrektora Medycznego objął  lek. med. Jan Rzepecki, którą piastował do chwili rozstrzygnięcia konkursu na Z-cę Dyrektora ds. medycznych ZOZ w Brodnicy.
Wraz z początkiem października 2013 roku czynności Z-cy Dyrektora ds. medycznych ZOZ w Brodnicy realizuje lek. med. Robert Skowronek.


NOCNAIŚWIĄTECZNAOPIEKAZDROWOTNAWBRODNICY

W związku z rozstrzygniętym postępowaniem konkursowym, od 1 maja 2013 roku nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Brodnicy i powiecie brodnickim świadczona jest w Zespole Opieki Zdrowotnej w Brodnicy, mieszczącym się przy ul. Wiejskiej 9, tel. 56 66 89 223

ZOZNAVIIIJARMARKUEKOLOGICZNYMWBRODNICY

17 sierpnia 2013 r. w pięknej okolicy przyzamcze w sąsiedztwie Pałacu Anny Wazówny odbył się VIII Jarmark Ekologiczny w Brodnicy
W imprezie udział wzięli pracownicy (pielęgniarki, dietetyczki, położne) z Dyrektorem Dariuszem Szczepańskim na czele.
Celem udziału była promocja zdrowego trybu życia, możliwości skorzystania z diagnostyki np. kontrola RR, tętna, pomiar poziomu glikemi, badanie spirometryczne itp.
Pracownicy godnie reprezentowali „Nasz Szpital” a zainteresowanie było niemałe.
Dużym powodzeniem cieszył się konkurs rysunków zorganizowany dla najmłodszych. Najlepsi rysownicy otrzymali upominki ufundowane przez sponsorów.
Dziękujemy i zapraszamy.


ŚRODOWISKOPONADWSZYSTKO

14 września 2013 r. w parku przy Starostwie Powiatowym w Brodnicy ul. Kamionka 18, odbył się Festyn ekologiczny „Środowisko ponad wszystko”. Letnie spotkanie z ekologią.
Podczas imprezy osoby zainteresowane mogły skorzystać z świadczeń medycznych, edukacji, promocji zdrowia, techniki badania piersi, określić BMI itp. realizowanych przez Pielęgniarki, Położne, Dietetyczki Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy.
Choć pogoda nie dopisała pkt medyczne cieszyły się dużym powodzeniem.
Dziękujemy i zapraszamy.


Home   Aktualności   Projekty Unijne   Jednostki Szpitala   Dla Pacjenta   Galeria   Kontakt   Przetargi
Copyright © Zespoł Opieki zdrowotnej w Brodnicy
Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl